Speed dating, czyli dlaczego warto wybrać się na szybkie randki w Krakowie

Udostępnij:

Jeżeli ktoś czuje się samotny, rozwiązaniem jego problemów może być coraz bardziej popularny speed dating.

Żyjemy w bardzo dynamicznych czasach. Ciągle jesteśmy w biegu i wiecznie brakuje nam na wszystko czasu. Cierpi na tym również nasze życie towarzyskie. Jeśli masz już dość samotności, może warto spróbować czegoś nowego?

Speed dating to przede wszystkim świetny sposób na poznanie nowych osób. Szybkie randki to spotkania dla singli, podczas których mają oni możliwość porozmawiania z wieloma osobami. Organizowane są one przede wszystkim w dużych miastach, takich jak Kraków. Ich cechą charakterystyczną jest to, że na każdą konwersację ma się określoną liczbę minut. Kiedy skończy się czas, przechodzi się do następnej osoby. Każda taka randka kończy się wyrażeniem opinii o swoim rozmówcy. Jeżeli jedna i druga strona wyrażą chęć do kontynuowania znajomości, wówczas przekazywane są dane kontaktowe.

Jakie są zalety szybkich randek?

Speed dating stanowi alternatywę dla popularnych internetowych serwisów randkowych. Niewątpliwą przewagą szybkich randek jest jednak to, że od samego początku wiemy z kim rozmawiamy. Nie musimy się więc obawiać, że tak jak w internecie, trafimy na jakiegoś żartownisia, który podszywa się pod kogoś innego. Każdy kto przychodzi na tego typu imprezę, ma taki sam cel jak my, więc szansa na początek udanej znajomości jest dużo większa, niż w przypadku poznania kogoś w klubie. Jeżeli więc masz już dość bezcelowego przeglądania w internecie kolejnych profili singli z Krakowa, to zapisz się na prawdziwe randki. Zanim jednak to zrobisz, koniecznie zapoznaj się z opiniami uczestników wcześniejszych imprez.

Jedną z najważniejszych zalet szybkich randek jest ich skuteczność. Ponieważ na taką imprezę przychodzą tylko osoby zdecydowane na zawarcie trwałego i długiego związku, nie ma mowy o lekceważącym traktowaniu innych uczestnikom, jak ma to często miejsce na portalach i w aplikacjach randkowych. Wiele par, które poznało się podczas speed datingu jest świadectwem tego, że ta forma poznawania nowych osób przeciwnej płci staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju. Imprezy takie odbywają się nie tylko w Krakowie, ale także np. w Katowicach.

Artykuł sponsorowany

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Gazetka Lidla - Aktualne promocje w Lidlu

Gazetka dostarczy Ci wszelkich informacji o najnowszych produktach, promocjach i aktualnym asortymencie w sklepie Lidl. Jest to pozycja niezbędna dla wszystkich klientów, ponieważ znajdziesz w...

Pogoda w Krakowie