Centrum Handlowe Nowe Czyżyny w Krakowie

Udostępnij:

Wszyscy znamy chyba przysłowie, że pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy. Choć jest ono wypowiadane z przymrużeniem oka, wiele osób zgodzi się, że jest w tym dużo prawdy. Zakupy są stałym elementem naszego życia. Niektórzy traktują je jako niezbyt przyjemną konieczność, inni jako sposób spędzania wolnego czasu. Tak czy inaczej, po sklepach chodzimy wszyscy, warto więc uczynić z nich rozrywkę lub jak najbardziej je uprzyjemnić

Na przeciw tej potrzebie w większych i mniejszych miastach powstają galerie handlowe. Koncentrują one w sobie najpopularniejsze marki odzieżowe, obuwnicze, kwiaciarnie, markety i strefę gastronomiczną oraz wiele innych przydatnych placówek. Wszystko w jednym miejscu, aby ułatwić załatwienie różnych spraw jednocześnie. W wielu galeriach wydzielona jest także strefa relaksu. Podobnie jest w Centrum Handlowym Nowe Czyżyny w Krakowie. Na co konkretnie możemy tam liczyć?

Sklepy

Centrum Nowe Czyżyny postawiło na sklepy, które są chętnie odwiedzane przez mieszkańców Krakowa i okolic. Dlatego znajdziemy tam między innymi marki GreenPoint, Apart, 50 style, Big star, Orsay, banki Milenium, mBank i ING, wielkopowierzchniowe Liroy Merlin oraz carrefour. Nie zabrakło również drogerii Rossman, Douglas, stanowiska Ziaji, Rozlewni Perfum czy cenionej przez miejscowych Mydlarni u Franciszka. W centrum handlowym kupimy oczywiście również świetnej jakości buty, dzięki ofercie marki CCC. Na stronie https://www.nowe-czyzyny.pl/sklepy/ccc można dowiedzieć się więcej o filozofii firmy oraz jej umiejscowieniu w budynku.

Klienci odwiedzający Centrum Nowe Czyżyny oprócz ubrań, kosmetyków i dodatków poszukują również inspiracji do mieszkań. Zarówno młodsze jak i starsze pokolenie chętnie urozmaica wygląd swoich wnętrz oraz szuka ciekawych rozwiązań do nietypowych pomieszczeń. Dodatki, które trafiają w gust Polaków można znaleźć np. w sklepie Home&You czy Pepco. Dużą popularnością cieszy się również duński sklep JYSK, który oferuje najmodniejsze tekstylia, przydatne gadżety oraz uniwersalne meble. W zakładce https://www.nowe-czyzyny.pl/sklepy/jysk/  znajdziemy skrótowe informacje na temat działalności firmy w różnych krajach oraz mapkę, dzięki której łatwiej znajdziemy sklep w galerii.

Usługi

Jak wspomnieliśmy wyżej, Nowe Czyżyny zapewniają kompleksową obsługę w zakresie różnych potrzeb. Dlatego możemy w trakcie jednego wyjścia załatwić sprawę w banku, optyka, ubezpieczyć się czy zapoznać się z ofertą nowych telefonów. W Centrum mamy również własna placówkę pocztową i biuro podróży. Na zmęczonych i głodnych klientów czeka dobrze wyposażona strefa gastronomiczna, a w niej popularne fast-foody, kuchnia orientalna i regionalne wypieki. Są oczywiście również restauracje, w których w przytulnej atmosferze będziemy mogli uciec od zgiełku i wypić pyszną kawę.

Relaks

Wokół budynku jak i w jego środku zadbano o strefy relaksu. Możemy skorzystać np. z ławeczek czy Biblioteczki. W planie centrum znalazło się również miejsce dla dzieci, które będą mogły szaleć w dwóch specjalnie na to przeznaczonych miejscach.

Spędź z nami swój dzień

Centrum Handlowe Nowe Czyżyny, jak widać powstało z myślą o wielogodzinnych zakupach połączonych z wypoczynkiem i rozrywką. Ponieważ trudno wymienić wszystkie sklepy i usługi, które znajdują się w budynku, zachęcamy do odwiedzenia strony www: https://www.nowe-czyzyny.pl/. Podano tam aktualne godziny otwarcia i inne ogłoszenia. Osoby, które byłyby zainteresowane wynajęciem lokalu czy zorganizowaniem w galerii jakiegoś wydarzenia podajemy kontakt:

Apsys Polska S.A.
tel: 12 297 30 12
fax: 12 297 30 11

czyzyny@apsysgroup.pl

lub

Newbridge Poland Sp. z o. o.
tel: 660 883 370

Artykuł sponsorowany

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Obrazy pop art na wymiar

Od pewnego czasu istnieje przekonanie mówiące o tym, że im bardziej różnorodne są wnętrza, tym lepiej. Wiadomo, że nawet jeśli ktoś wzoruje się na tym, co widział w programie o...

Pogoda w Krakowie