Novotel Kraków City West w nowej odsłonie!

Udostępnij:

Nowa wersja znanego hotelu

Zewnętrzna część hotelu Novotel Kraków City West została odnowiona, a biała fasada zaprasza do odwiedzenia wyremontowanych wnętrz. Teren dookoła hotelu także został zaadaptowany tak, aby w pełni wykorzystać jego potencjał i pełnić dodatkowe funkcje. Powstała tutaj siłownia „pod chmurką”, a także nowy plac zabaw dla najmłodszych. Nie wygląd hotelu jest natomiast najważniejszy, na jego sukces składa się także wysoki poziom serwisu oraz ludzie, którzy w nim pracują. Goście za każdym razem spotykają ambasadora, który dba o ich komfort, a podczas posiłków zabawia też dzieci.

Oczami dziecka

Misją Hotelu jest zapewnienie, gościom niezapomnianego pobytu, który będą dobrze wspominać przez długi czas. Marka Novotel w swojej filozofii nastawiona jest na rodziny z dziećmi, dlatego szczególnie dba o komfort osób podróżujących z rodziną. W trosce o rozwój najmłodszych na weekendy w krakowskim hotelu zaplanowane zostały wydarzenia edukacyjne i rozwojowe. W każdy piątek prowadzone są bezpłatne animacje dla dzieci.  W co drugą sobotę miesiąca odbywa się wycieczka do Parku Doświadczeń, a także spacer „Kraków Oczami Dziecka”, podczas którego najmłodsi poznają tradycje, historię i wiele ciekawostek dotyczących Grodu Kraka. Soboty przeznaczone zostaną też na rozwijanie talentów kulinarnych podczas nauki gotowania. W każdą niedzielę odbywają się będą zajęcia sportowe, które wpisują się w propagowaną przez hotel ideę promowania ruchu i aktywnego spędzania czasu.

Sport to zdrowie

W zdrowym ciele, zdrowy duch – zgodnie z tą maksymą stworzone przez szefa kuchni hotelu zostało Menu Fit - idealne dla osób dbających o formę. Także przez cały czas można skorzystać z pokoju masażu, a dla Gości dostępne są 4 rodzaje zabiegów relaksacyjnych. Dzięki kooperacji z firmą All For Body, która zrzesza najlepszych trenerów personalnych w Polsce, możliwe są treningi indywidualne w centrum fitness, a w każdą środę wykwalifikowany trener jest do dyspozycji Gości. Dodatkowo można korzystać z hotelowych rowerów, paletek do badmintona oraz kijków do nordic walking.

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Majówka w Polsce. Sprawdź, jak najlepiej...

​Majówka zbliża się już wielkimi krokami, dlatego to najlepszy moment, aby zabrać się za jej zaplanowanie. Długi weekend majowy może być świetną okazją na wycieczkę po Polsce. Jaki...

Pogoda w Krakowie