Jak działa wypożyczalnia samochodów na Balicach?

Udostępnij:

​Lotnisko w Balicach w Krakowie to jeden z najnowocześniejszych portów lotniczych w Polsce.

Cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów, ale i osób, które podróżują w celach biznesowych. W ostatnich latach zadbano tutaj o nowoczesną i kompleksową infrastrukturę, która obejmuje również wynajem samochodu. Do dyspozycji klientów tutejsza wypożyczalnia oddaje atrakcyjną flotę dostępną zarówno na krótkie, jak i dłuższe okresy. Dlaczego to się opłaca?

Szeroki wybór dla gości Krakowa

Jeśli chodzi o Kraków-Lotnisko, wypożyczalnia aut  (jedna z największych w Krakowie) jest zarządzana przez firmę Panek. Umożliwia ona wynajem na kilka godzin lub dni, ale nawet tygodni czy miesięcy. Oferta jest bardzo elastyczna i można ją dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Co konkretnie się w niej znajduje? Są to:

  • duże auta o wysokiej ładowności;
  • małe kompaktowe modele do poruszania się po mieście;
  • rodzinne samochody na wypady w inne części Małopolski.

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Balicach to także szereg dodatkowych opcji, jak polisa ubezpieczeniowa, serwisowanie auta czy rozszerzone wyposażenie pojazdu.

Jak działa wypożyczalnia aut na Balicach?

W wypożyczalni samochodów na podkrakowskim lotnisku możliwy jest długoterminowy wynajem od miesiąca wzwyż. W przypadku takiej umowy każdą ze stron obowiązuje dwutygodniowy okres wypowiedzenia. Jeśli chcesz z wyprzedzeniem zarezerwować konkretny model samochodu, możesz zrobić to przez stronę internetową operatora. Dotyczy to zarówno wynajmu prywatnego, jak i służbowego.

Jeśli przed Tobą podróż do serca Małopolski, wypożyczalnia aut na miejscu zapewni Ci kompleksowe usługi. Nie musisz przejmować się kosztami ubezpieczenia czy naprawami. Sama procedura przebiega bardzo prosto – zamawiasz pojazd, odbierasz go i korzystasz według własnych potrzeb. Gdy okres wskazany w umowie dobiegnie końca, samochód oddaje się do punktu wskazanego przez wypożyczalnię.

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Podkłady mineralne - czy są dla każdego?

Podkłady mineralne to produkty kosmetyczne, których popularność stale rośnie w dzisiejszym świecie makijażu. Są to produkty stworzone z naturalnych minerałów, często pozbawione chemikalii...

Pogoda w Krakowie