Pożyczki pozabankowe 2020 – ranking

Udostępnij:

Pożyczki pozabankowe stały się chętnie wybieraną alternatywą dla kredytów gotówkowych. Szybki czas wydawania decyzji pożyczkowej, minimum formalności, prosty formularz do wypełnienia oraz korzystne promocje skutecznie przyciągają klientów do firm pożyczkowych. Pożyczka jednak pożyczce nierówna. Na rynku znajdziesz mniej i bardziej korzystne oferty. Które zasługują na szczególną uwagę? Sprawdź nasz ranking pożyczek online 2020!

Pożyczki pozabankowe – kto na nich skorzysta?

Pożyczki pozabankowe to szczególnie dobra opcja dla osób, które do tej pory nie korzystały z podobnego wsparcia. Nowi klienci mają realną szansę, żeby nie zapłacić za pożyczkę ani złotówki. Firmy z naszego rankingu przygotowały pożyczki za darmo dla tych klientów, którzy spłacą swoje zobowiązania terminowo.

 

Pożyczki pozabankowe – na jakich warunkach?

W firmach pożyczkowych możesz liczyć na zróżnicowane oferty. Zaczynają się nawet od 100 zł, a kończą na 15000 zł. Zwykle propozycje dla nowych klientów zakładają niższe kwoty. Wynoszą zazwyczaj 3000 zł. Pożyczki możesz też wziąć na zróżnicowany okres. W naszym rankingu znajdziesz zarówno propozycje pożyczek na jeden dzień, jak i na czterdzieści pięć dni. Wszystkie zaproponowane przez nas opcje to jednak pożyczki dla osób z pozytywną historią kredytową w BIK.

 

Pożyczki pozabankowe - ranking

 

1 miejsce - Pożyczka Net Credit

Net Credit przygotował jedną z najbardziej atrakcyjnych pożyczek na rynku. W ramach tej oferty możesz pożyczyć od 300 zł do 5000 zł. Pierwszą pożyczkę można wziąć jednak maksymalnie na kwotę 3000 zł. Pożyczka ta dostępna jest maksymalnie na trzydzieści dni. Najwcześniej spłacisz ją za czternaście dni. Firma ta weryfikuje swoich klientów w bazie BIK. Pierwsza pożyczka jest jednak darmowa, jeśli spłacisz ją zgodnie z ustalonym w umowie terminem.

 

2 miejsce – Lendon.pl

Lendon.pl również oferuje pierwszą pożyczkę za darmo. Jako nowy klient możesz wziąć maksymalnie 3000 zł. Dla pozostałych klientów maksymalna kwota wynosi aż 6000 zł. Kwota minimalna to natomiast 300 zł. Pożyczkę w Lendon.pl możesz wziąć na od pięciu do czterdziestu pięciu dni. Żeby otrzymać pożyczkę, musisz przejść pozytywnie weryfikację w Biurze Informacji Kredytowej.

 

3 miejsce – Vivus.pl

Na trzecim miejscu uplasował się Vivus.pl, który oferuje od 100 do 7500 zł. Nowi klienci mogą pożyczyć maksymalnie 3000 zł. Dla wszystkich klientów maksymalny czas spłaty to tylko trzydzieści dni. Wszyscy klienci są również weryfikowani w Biurze Informacji Kredytowej. O pożyczkę możesz wnioskować online lub przez telefon. Pierwsza pożyczka będzie darmowa, jeśli wywiążesz się z zobowiązania terminowo.

 

4 miejsce – Miloan Polska

Czwarte miejsce w naszym rankingu zajmuje Miloan Polska, które oferuje minimalne pożyczki w wysokości 300 zł, a maksymalnie 5000 zł. Inaczej oferta wygląda dla nowych klientów. Mogę oni otrzymać tylko 2500 zł, co jednak i tak jest jedną z większych kwot oferowanych na początek przez parabanki. Pożyczkę możesz wziąć na okres od jednego do trzydziestu dni. Pierwsza pożyczka będzie dla Ciebie darmowa, jeśli spłacisz zobowiązanie w terminie.

 

5 miejsce – Extra Portfel

Kolejna pożyczka bez wychodzenia z domu w naszym rankingu to propozycja od Extra Portfel. Stali klienci mogą pożyczyć w tej firmie maksymalnie 6000 zł, nowi natomiast maksymalnie 3000 zł. Czas spłaty zobowiązania wynosi od pięciu do czterdziestu pięciu dni. Firma ta, jak i pozostałe propozycje w naszym rankingu, weryfikuje klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Daje szansę jednak na pożyczki za darmo na osób, które spłacą zobowiązanie na czas.

 

6 miejsce – Wandoo

Wandoo wyróżnia się bardzo wysoką kwotą maksymalną. Stali klienci tej firmy mogą pożyczyć nawet 15000 zł. Nowi natomiast pożyczką maksymalnie 3000 zł. Minimalna kwota to 100 zł. Bez względu na wysokość pożyczki możesz wziąć ją na okres od jednego do trzydziestu dni. Pierwsza pożyczka będzie darmowa, o ile zapłacisz ratę w terminie. Przed udzieleniem odpowiedzi na Twój wniosek, Wandoo sprawdzi Twoją sytuację w BIK.

Artykuł sponsorowany

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Magdalena Ogórek: media mainstreamowe zbratały...

Wokół mojej książki panuje ostracyzm – twierdzi dziennikarka. Jej zdaniem wynika on z faktu, że tego rodzaju publikacja nie pasuje do seksistowskiego wizerunku narzuconego...

Pogoda w Krakowie