Gdzie znaleźć wymarzony pierścionek zaręczynowy? Oto nasz ranking TOP 5 Jubilerów w Krakowie

Udostępnij:

​Wybór idealnego pierścionka zaręczynowego to poważne wyzwanie. Nie chodzi bowiem jedynie o zaskoczenie ukochanej miłosnym wyznaniem, ale również o wręczenie jej upominku, który będzie towarzyszył jej codziennie przez długie lata, uzupełniając wybrane stylizacje. Tym, którzy właśnie stoją przed takim zadaniem, podpowiadamy, jak dokonać właściwego wyboru i gdzie kupić idealny pierścionek zaręczynowy w Krakowie.

Na co zwrócić uwagę, wybierając pierścionek zaręczynowy?

Wybierając pierścionek zaręczynowy, należy zwrócić uwagę nie tylko na jego estetykę, ale również i drobne detale, które stworzą spójną całość. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim:

  • - fason pierścionka – powinien on odpowiadać gustom ukochanej kobiety. Wielbicielki oryginalnego stylu z pewnością docenią bogato zdobioną biżuterię. Z kolei zwolenniczki klasycznych rozwiązań zachwyci bardziej delikatna ozdoba, której piękno zamknięte zostało w minimalistycznej formie,
  • - rozmiar pierścionka – musi być idealnie dopasowany do kobiecego palca, by zminimalizować ryzyko przypadkowego zgubienia, ale również i ewentualny dyskomfort, spowodowany zbyt mocnym uciskiem,
  • - kruszecklasyczne pierścionki zaręczynowe powstają z żółtego złota, choć coraz większym zainteresowaniem cieszy się również złoto różowe i białe oraz połączenie dwóch rodzajów kruszcu w jedną całość.

Jaki kamień ozdobny wybrać?

Wybór kamienia ozdobnego w pierścionku zaręczynowym to kolejne wyzwanie, któremu musi sprostać przyszły pan młody. Zgodnie z tradycją, tego rodzaju biżuterię powinien zdobić diament, symbolizujący trwałość uczucia, które połączyło dwoje ludzi. Coraz częściej jednak odchodzi się od tej koncepcji, czego wyrazem są zróżnicowane oferty najlepszych salonów jubilerskich. Warto zapoznać się z bogatą ofertą krakowskich jubilerów, przechodząc na stronę https://lodzinscy.eu/317-zareczyny, na której z pewnością znajdziemy wymarzony pierścionek zaręczynowy, który trafi w gusta ukochanej.

Poza diamentem w propozycjach pierścionków zaręczynowych pojawiają się również:

  • - niebieski szafir, symbolizujący czystość i szczęście małżeńskie,
  • - ognisty rubin, oznaczający pasję i głębokie uczucie,
  • - zielony szmaragd, nawiązujący swoją estetyką do nadziei i wewnętrznego szczęścia.

Wybierając kamień ozdobny, warto pamiętać, że to właśnie on będzie przyciągał uwagę i zachwycał swoim pięknem, dlatego też ostateczna decyzja nie powinna być nigdy dziełem przypadku.

Jakiego jubilera w Krakowie wybrać — zakup pierścionka zaręczynowego

Gdzie znaleźć wymarzony pierścionek zaręczynowy?

Zakup pierścionka zaręczynowego wymaga wielu przemyśleń i podjęcia kilku niezwykle istotnych decyzji. Jeśli zastanawiasz się, który krakowski jubiler posiada najszerszą ofertę i najlepsze propozycje dla przyszłych panów młodych, koniecznie zapoznaj się z naszym rankingiem salonów jubilerskich w Krakowie.

1. Jubiler Łodzińscy Kraków — wyjątkowe pierścionki zaręczynowe

Jubiler Łodzińscy słynie z bogatej oferty, w której z pewnością znajdzie coś dla swojej ukochanej każdy, nawet najbardziej niezdecydowany mężczyzna. Można tutaj zakupić wyjątkowe pierścionki zaręczynowe, dostępne pod adresem: https://lodzinscy.eu/253-pierscionki, wykonane z żółtego, ale również różowego, białego i wielobarwnego złota. Swoją stylistyką mogą one odpowiadać nowoczesnym ozdobom lub też nawiązywać do stylu retro, który pokochały kobiety na całym świecie. Z pewnością nie zawiodą się również wielbiciele niestandardowych rozwiązań. Wśród kamieni szlachetnych, wykorzystanych w pierścionkach zaręczynowych, w ofercie znaleźć można bowiem zarówno diament, szafir, szmaragd i rubin, jak i tanzanit, topaz, granat, ametyst, cyrkonię i czarny diament.

2. Aclari Diamonds — pierścionki zaręczynowe Kraków

W salonie Aclari Diamonds na klientów czekają doświadczeni doradcy, którzy z pewnością pomogą w ostatecznym wyborze. A jest z czego wybierać, gdyż oferta salonu dopasowana została do potrzeb nawet najbardziej wymagających wielbicieli piękna, ukrytego w najlepszej biżuterii. Można tutaj zakupić zarówno klasyczne pierścionki zaręczynowe z diamentem, jak i pierścionki delikatne i minimalistyczne. Ciekawą propozycją są również pierścionki Halo, w których główny kamień ozdobny otaczają mniejsze kamienie oraz nietypowe pierścionki, zachwycające niestandardowym kształtem. Wśród kamieni ozdobnych pojawia się tutaj nie tylko diament, ale też ametyst, cytryn, rodolit, topaz, tanzanit i turmalin, zaś oprócz białego, żółtego i wielobarwnego złota, klienci mogą wybrać również pierścionek zaręczynowy, wykonany z platyny.

Pierścionki zaręczynowe — polecani krakowscy jubilerzy

3. Jubiler Hobgarski — pierścionki zaręczynowe

W ofercie od jubilera Hobgarskiego znaleźć można tradycyjne pierścionki zaręczynowe, zdobione diamentem, ale również i biżuterię, której serce stanowią kolorowe kamienie szlachetne. To szafir, rubin i szmaragd, zamknięte w oprawach z białego, żółtego lub różowego złota. W bogatym asortymencie salonu znajdują się nie tylko pierścionki zaręczynowe z jednym kamieniem, czyli tzw. solitaire, ale również biżuteria z trzema kamieniami, wspomniane już wcześniej pierścionki Halo oraz ozdoby, nawiązujące swoją estetyką do stylu vintage i inspirowane modą z minionych epok.

4. WEC - Jubiler Kraków

W salonie jubilerskim WEC na klientów czeka niezwykle bogata oferta, inspirowana zarówno nowoczesnymi rozwiązaniami, jak i modą z poprzednich dziesięcioleci. Można tutaj zakupić pierścionki zaręczynowe z diamentem, ale też z niebieskim lub białym szafirem, rubinem, szmaragdem, tanzanitem i morganitem. Ciekawą propozycją jest także biżuteria fantazyjna, czyli oryginalne pierścionki o nieszablonowych kształtach, wykonane ze złota w różnych odcieniach. Miłośników niebagatelnych rozwiązań z pewnością zachwyci również bajkowa kolekcja Nuscari czy też kolekcja Noctis. Tworzą ją wyjątkowe pierścionki zaręczynowe, pokryte warstwą rutenu, którego czerń przyciąga uwagę i kryje w sobie nutkę tajemnicy.

5. Luva Pierścionki zaręczynowe Kraków

W ofercie, przygotowanej przez salon jubilerski Luva, znaleźć można zarówno klasyczne i nowoczesne pierścionki zaręczynowe z diamentem, które nigdy nie wychodzą z mody, jak i biżuterię z wieloma kamieniami, budującymi wyjątkowe piękno ozdoby. Interesującą propozycją są również nietypowe kamienie, jak topaz, tanzanit, cytryn, ametyst, oliwin, granat czy czarny brylant, podkreślające doskonale indywidualny styl kobiety. W ofercie znaleźć można też bardziej klasyczne rozwiązania, jak szafir, szmaragd czy topaz, zamknięte w pierścionku, wykonanym ze złota, srebra lub platyny.

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Pożyczki pozabankowe 2020 – ranking

​ Pożyczki pozabankowe stały się chętnie wybieraną alternatywą dla kredytów gotówkowych. Szybki czas wydawania decyzji pożyczkowej, minimum formalności, prosty formularz do...

Pogoda w Krakowie