Catering na imprezy firmowe – smaczny wybór na każde wydarzenie!

Udostępnij:

Konferencja, a może szkolenie? Ekskluzywny bankiet albo spotkanie świąteczne? To tylko niektóre wydarzenia, podczas których sprawdzi się catering.

Coraz więcej firm decyduje się dzisiaj na korzystanie z usług cateringowych. Profesjonalny i kompleksowy catering to gwarancja udanego wydarzenia – niezależnie od jego typu, wielkości oraz prestiżu!

Kiedy warto zdecydować się na catering dla firm? Jakie menu będzie mogło zaspokoić oczekiwania każdego z gości? Czym warto kierować się przy wyborze najlepszej firmy cateringowej?

Catering firmowy – nie tylko na bankiety

Najczęściej catering przeznaczony dla klientów biznesowych kojarzy się z eleganckimi bankietami. Rzeczywiście, to właśnie podczas tych przyjęć obsługa cateringowa może być gwarancją pełnej satysfakcji organizatora oraz jego gości. Wykwintne posiłki zaserwowane w elegancki sposób na pewno zadbają o odpowiednią rangę wydarzenia.

Warto jednak wskazać, że catering sprawdzi się również na wiele innych okazji w życiu firmy, na przykład na:

  • konferencje
  • szkolenia
  • imprezy integracyjne
  • lunche biznesowe
  • przyjęcia świąteczne
  • pikniki firmowe
  • akcje promocyjne
  • targi i ekspozycje
  • spotkania jubileuszowe

Wobec tego profesjonalny catering to kapitalna propozycja na wiele wydarzeń – każde z nich może być wtedy całkowicie udane pod kątem gastronomicznym!

Jak dobrać najlepsze menu cateringowe na przyjcie firmowe?

Dzisiaj firmy oferujące catering mogą zaproponować swoim klientom pełną gamę wyśmienitych posiłków w menu. Na co warto się zdecydować?

Najczęściej posiłki na catering dopasowuje się wtedy pod kątem typu wydarzenia, a także jego czasu trwania.

Na lunche biznesowe wybierane są szybkie przekąski, podobnie jak na szkolenia. Posiłki są wtedy w formie szwedzkiego stołu. Z kolei na konferencje czy też na bankiety menu obfituje już w bardziej luksusowe dania, które mogą być również serwowane przez kelnerów.

W menu firm cateringowych znaleźć można wiele pysznych propozycji. Są to między innymi posiłki zaliczające się do tradycyjnej kuchni polskiej, a także te czerpiące pełnymi garściami z kuchni świata, na przykład włoskiej, greckiej, hiszpańskiej czy też azjatyckiej.

Do wyboru są także posiłki wegetariańskie i wegańskie, a także odpowiednie dla osób z alergiami pokarmowym, na przykład na gluten lub na laktozę.

Pracownik firmy cateringowej może zaproponować przygotowanie takiego menu, które będzie doskonałe na konkretne wydarzenie. Oczywiście, klient zlecający catering ma również możliwość samodzielnego doboru dań z listy.

Nie tylko catering – co jeszcze mogą zaoferować firmy dostarczające posiłki?

Firmy cateringowe obecnie nie tylko zajmują się dostarczaniem posiłków do swoich klientów, ale również oferują im szereg innych usług na imprezy i inne wydarzenia.

Popularna jest wspomniana już obsługa kelnerska, która polega na serwowaniu posiłków przez kelnerów i na odbieraniu naczyń ze stołów. Wówczas impreza może być jeszcze bardziej prestiżowa.

Dodatkowo, firmy cateringowe mogą zaoferować także usługi polegające na wynajmie wyposażenia na przyjęcia – to zastawa stołowa, dekoracje, meble eventowe, wyposażenie oświetleniowe i nagłośnieniowe wraz z jego rozstawieniem i instalacją.

Dzięki tym właśnie usługom imprezy firmowe mogą być dopięte na ostatni guzik – goście z pewnością będą zadowoleni!

Komu warto zlecić profesjonalny catering?

Aktualnie catering to usługa oferowana przez wiele różnych firm działających na terenie całego kraju. Czym warto kierować się przy wyborze odpowiedniej oferty?

Pod uwagę warto wziąć przede wszystkim doświadczenie firmy świadczącej catering w jej branży, a także opinie wystawiane przez klientów. Dzięki temu można wyselekcjonować taką ofertę, która będzie cechowała się najwyższą jakością – będzie podstawą udanego wydarzenia biznesowego.

W mieście Kraków profesjonalny catering dla firm oraz dla klientów indywidualnych oferuje SCC – SERVICE CONGRES CENTER. To jedna z największych firm cateringowych w Małopolsce, która specjalizuje się w organizacji cateringu nie tylko w Krakowie, ale również w wielu innych miastach w całym kraju.

Artykuł sponsorowany

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Fit catering – czy faktycznie ułatwia życie?

​Catering dietetyczny jest rozwiązaniem, które pozwoli korzystającemu oszczędzić zarówno czas, jak i energię, które normalnie musiałby spożytkować na przygotowanie jedzenia, a także...

Pogoda w Krakowie