Parking Balice - wygoda, niski koszt i bezpieczeństwo

Udostępnij:

​Balice to miejsce, które jest ważnym węzłem komunikacyjnym. Dla osób podróżujących samochodami przygotowany jest parking, który zlokalizowany jest zaledwie 400 m od terminala lotniska. Cennik tego miejsca jest przejrzysty, a klienci mogą liczyć na dodatkowe udogodnienia.

Parking w Balicach - co oferuje?

Podstawowym atutem parkingu w Balicach jest bez wątpienia jego dogodna lokalizacja. Znajduje się on zaledwie 400 m od terminala lotniska Kraków-Balice. Miejsce to gwarantuje klientów bezpieczeństwo, komfort i oszczędność czasu. Dla stałych klientów oferowane są atrakcyjne abonamenty. Możesz wybrać odpowiedni dla siebie plan, który pozwoli Ci swobodnie korzystać z parkingu w Balicach, bez konieczności każdorazowej rezerwacji. 

Firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo Twojego samochodu i komfort podróży. Z tego powodu zostało przygotowane miejsce spełniające wszystkie te oczekiwania. Parking możesz zarezerwować przez internet bądź telefonicznie. Usługi tego miejsca obejmują nie tylko wygodne miejsce parkingowe, ale też przyjazne środowisku rozwiązania. 

Parking Kraków lotnisko - dodatkowe udogodnienia

Usługi parkingu w Balicach obejmują nie tylko udostępnienie standardowego miejsca parkingowego, ale też przyjazne środowisku rozwiązania. W przypadku, gdy masz elektryczny samochód, możesz skorzystać ze specjalnych miejsc do ładowania akumulatora. To bardzo prosty sposób na przyczynienie się do redukcji emisji dwutlenku węgla, co jest priorytetem w dbaniu o środowisko naszej planety. 

Podróżowanie z rodziną może być wyzwaniem, dlatego parking Kraków lotnisko przygotował dodatkowe udogodnienia, takie jak foteliki dla dzieci. Celem firmy jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa, także najmłodszym. Parking w pobliżu lotniska dostępny jest 24/7. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i zniżki. Dodatkowym atutem tego miejsca jest najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wszystkie auta są monitorowane i dozorowane, dlatego nie musisz się o nie obawiać.

​Artykuł partnera

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Majówka w Polsce. Sprawdź, jak najlepiej...

​Majówka zbliża się już wielkimi krokami, dlatego to najlepszy moment, aby zabrać się za jej zaplanowanie. Długi weekend majowy może być świetną okazją na wycieczkę po Polsce. Jaki...

Pogoda w Krakowie