Nowa aplikacja webowa do optymalizacji stron w świecie marketingu internetowego

Udostępnij:

 

W dzisiejszych czasach pozycjonerzy stron internetowych muszą mieć rozległą wiedzę i na bieżąco śledzić zmiany w algorytmach Google. W tej branży czas odgrywa dużą rolę, ponieważ pracy jest naprawdę dużo. Z tego powodu ważna jest odpowiednia optymalizacja zadań. Dlatego powstają aplikacje, które ułatwiają codzienną pracę. SEOxSTUDIO przygotowało program, który pozwala na wykonywanie audytów SEO, generowanie: metatagów, fraz kluczowych, map strony czy plików robots.txt. Co więcej, wszystkie te operacje możemy wykonać w całości za darmo.

Każdy pozycjoner wie, jak ważne w SEO są metatagi. Meta tag generator od SEOxSTUDIO wyręczy nas w procesie tworzenia tychże. Wystarczy, że uzupełnimy specjalny formularz, w którym podamy najważniejsze informacje dotyczące naszej witryny. Wpisujemy więc tytuł strony i uzupełniamy jej opis, następnie wprowadzamy interesujące nas frazy kluczowe, wprowadzamy język witryny i przesyłamy formularz. Na podstawie tych danych aplikacja opracuje dla nas najbardziej optymalne meta tagi, które będziemy mogli wkleić w kodzie html naszej witryny (najlepiej w sekcji head).

Zobacz także: Co to jest pozycjonowanie lokalne?

Prostota aplikacji sprawia, że właściciele stron mogą sami podjąć się wdrażania pewnych zmian dotyczących optymalizacji. Na stronie SEOxSTUDIO znajdują się również szczegółowe opisy wszystkich funkcji, dzięki czemu nawet mało obeznana osoba będzie w stanie poradzić sobie z wygenerowaniem potrzebnych informacji. Dodatkową zaletą jest darmowość programu. Dostajemy kilka cennych narzędzi, których możemy używać bez wydawania choćby złotówki.

 

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Gdzie kupić rękawiczki lateksowe

​ Popularność rękawiczek w wersji lateksowej bierze się stąd, iż można z nich korzystać w różnorakich pomieszczeniach, ale też na otwartej przestrzeni. Przydają się nie tylko...

Pogoda w Krakowie