Najlepsze seriale dla nastolatków na Netflix

Udostępnij:

Netflix to jedna z najpopularniejszych i największych platform VOD na świecie. Jej największym konkurentem jest HBO GO. Zarówno Netflix jak i HBO GO za niewielką opłatą udostępniają swoją bibliotekę filmów i seriali, która jest bardzo pokaźna. Opłata za dostęp do filmów jest pobierana miesięcznie. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tego rozwiązania możesz skorzystać z bezpłatnego miesiąca próbnego, które oferują obie platformy. Codziennie pojawiają się tam nowe ciekawe filmy oraz odcinki seriali. Wiele z nich zostały wyprodukowane na zlecenie Netflix i są dostępne jedynie w tym miejscu. Często już chwilę po premierze stają się światowymi hitami.

Seriale i filmy dla nastolatków to dobra rozrywka nie tylko dla osób w nastoletnim wieku. Możemy się z nich wiele nauczyć. Często znajdujemy tam wiele ciekawych oraz przerysowanych postaci, które mają nam uświadomić problemy nastoletniej młodzieży.

Najciekawsze seriale dla nastolatków dostępne na Netflix

Pierwszym bardzo popularnym serialem dla nastolatków (i nie tylko) jest Riverdale. Nowe odcinki tego serialu wychodzą raz w tygodniu. Jest to historia o społeczności tytułowego miasteczka. Wszystko zaczyna się od tego, że pewnego dnia ginie tam jeden z uczniów szkoły w Riverdale. Jego przyjaciele starają się rozwikłać zagadkę jego tajemniczego zaginięcia. Dla wielu aktorów, występ w tym serialu był otwarciem drzwi do świata filmów.

Naszą kolejną propozycją jest serial “Trzynaście powodów”. Jest on ekranizacją książki Jay-a Ashera. Jest to serial, który pokazuje jak młodzież nie powinna radzić sobie z problemami. Pewnego dnia Hanna Baker popełnia samobójstwo. Cała społeczność jest wstrząśnięta. Jej przyjaciel Clay Jensen otrzymuje trzynaście kaset, na których Hanna nagrała powody, dla który postanowiła się zabić. Serial jest niesamowity, trzyma w napięciu i sprawia, że dosłownie nie możemy się od niego oderwać. Więcej o serialu możesz przeczytać tutaj: https://kino.pinbook.pl/dramat/trzynascie-powodow

Absolutnym hitem sprzed lat, dostępnym na platformie Netflix jest “Plotkara”. W czasach, gdy serial powstał miał mnóstwo fanów. Teraźniejszym widzom może wydawać się trochę przestarzały ze względu na brak mediów społecznościowych. Możemy tam obserwować ich początki czyli blogi, na które wchodziło wiele osób i czerpało z nich informacje. Intrygi i romanse w tym serialu są jednak ponadczasowe. “Plotkarę” szczególnie polecamy widzom płci żeńskiej. Nie tylko ze względu na dwóch bardzo przystojnych aktorów w rolach głównych, ale także na wiele wzruszeń i intryg.

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Jakich audiobooków słucha się w Krakowie?

Mieszkańcu Krakowa od zawsze kojarzeni byli z szeroko pojętym umiłowaniem kultury. To tutaj, w dawnej stolicy kraju, odbywają się jedne z największych festiwali i wydarzeń kulturalnych, a...

Pogoda w Krakowie