Interparking Wawel – zadbaj o bezpieczeństwo swojego samochodu

Udostępnij:

​Planując podróż do Krakowa podczas ferii zimowych, warto skorzystać z udogodnień oferowanych przez parking podziemny Interparking Wawel. Zlokalizowany nad brzegiem Wisły, tuż obok historycznego Zamku Królewskiego to doskonałe miejsce dla tych, którzy pragną zwiedzić Stare Miasto i poznać uroki Krakowa.

System kamer monitorujących oraz stały dozór sprawiają, że Twój samochód jest odpowiednio chroniony przez cały czas. Dzięki temu możesz spokojnie cieszyć się atmosferą Grodu Kraka, wiedząc, że Twój pojazd jest w bezpiecznym miejscu. Odkryj uroki Krakowa podczas ferii zimowych i już dziś zarezerwuj dogodne miejsce parkingowe.

Interparking Wawel – jak możesz do nas dojechać?

Interparking Wawel to parking położony w samym sercu Krakowa przy Placu na Groblach 24. Wjazd na teren parkingu znajduje się od strony ulicy Powiśle. Po zaparkowaniu możesz wyjść na zewnątrz, korzystając z klatek schodowych. Interparking to idealne miejsce dla zmotoryzowanych turystów. Stąd już tylko kilka kroków do Zamku Królewskiego na Wawelu oraz wielu innych atrakcji, jakie oferuje Kraków. W niewielkiej odległości dostępne są liczne hotele, muzea, restauracje i urokliwe kawiarenki. Nasz parking chętnie jest wybierany przez osoby odwiedzające miasto w celach służbowych, a także mieszkańców Krakowa, którzy mogą zostawić swój pojazd w bezpiecznym miejscu, by w spokoju załatwić wszelkie sprawy w centrum.

Interparking Wawel – pełen komfort i bezpieczeństwo

W Interparking Wawel dbamy o komfort i zadowolenie naszych klientów. Korzystając z naszych usług, masz do dyspozycji ponad 600 miejsc parkingowych, windy oraz 6 stanowisk do ładowania samochodów elektrycznych. Za parking zapłacisz w kasach automatycznych kartą lub gotówką. Jeśli chcesz mieć pewność, że miejsce parkingowe będzie na Ciebie czekać, skorzystaj z możliwości rezerwacji i płatności online. Parking Wawel wyposażony jest w system kamer monitoringu oraz interkomy umożliwiające szybki kontakt z obsługą. Nad bezpieczeństwem czuwa dodatkowo ochrona budynku.

https://parkingwawel.pl/

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Jak się ubrać na weekendowe wyjście?

Wiosna i lato to ulubione pory roku wielu osób. Wreszcie można zrzucić z siebie ciężkie buty, płaszcze i ocieplane kurtki. Wyjść na zewnątrz, wyruszyć rowerem na przejażdżkę i spotkać...

Pogoda w Krakowie