Adidas i Reebok to kolejne marki, które będą dostępne w nowo powstającym Fashion Outlet Kraków.

Sklep będzie miał dużą powierzchnię – 450m2 i będzie zlokalizowany na parterze. To kolejna po 4F marka sportowa, która pojawi się w obiekcie.

 

Kategoria sport jest jedną z podstawowych w obiekcie typu outlet, to swego rodzaju „must have”. U nas jest coraz mocniej reprezentowana. Badzo się cieszymy, że w Fashion Outlet Kraków znajdą się produkty Adidas i Reebok - to jedne z najbardziej pożądanych przez konsumentów marek w tej kategorii - mówi Dawid Rutkowski z PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management Sp. z o.o.

 

Za sklep będzie odpowiadał MasterSport –  dystrybutor obydwu marek. To kolejny najemca, który podpisał umowę z PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management na wynajem powierzchni w Fashion Outlet Kraków.

 

Fashion Outlet Kraków otrzymał pozwolenie na budowę w maju, pierwsze prace rozpoczną się wkrótce. Efektem będzie centrum outletowe, w innowacyjnej formule - zawierającej rozbudowany komponent rozrywkowy obejmujący kino, klub fitness oraz kręgielnię oraz szeroką ofertę gastronomiczną w stylistyce premium. Docelowo w obiekcie znajdzie się ponad 100 marek z kategorii mody i stylu życia, sprzedających swoje produkty w cenach niższych o 30-70 proc. Zakończenie prac i otwarcie przebudowanego obiektu planowane jest na jesień 2019 r.

    

 

PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management

PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management jest operatorem centrów outlet. Centra zarządzane przez PRÔM to:

 

  • Designer Outlet Warszawa                          https://www.designeroutletwarszawa.pl/
  • Designer Outlet Sosnowiec                         https://www.designeroutletsosnowiec.pl/
  • Designer Outlet Gdańsk                               https://www.designeroutletgdansk.pl/
  • Fashion Outlet Kraków (w budowie)      https://www.fashionoutletkrakow.com/pl-home

 

 

PRÔM jest spółką joint venture PEAKSIDE CAPITAL i ROS Retail Outlet Shopping.

 

www.prom-management.com

 

PEAKSIDE CAPITAL koncentruje się na nabywaniu nieruchomości, które oferują możliwości tworzenia wartości poprzez aktywne zarządzanie. Peakside Capital jest aktywny we wszystkich sektorach rynku nieruchomości, głównie w Niemczech i Europie Środkowo-Wschodniej („CEE“). Peakside Capital odpowiada za identyfikację i przeprowadzanie transakcji inwestycyjnych oraz świadczy usługi zarządzania aktywami dla wybranych inwestorów i zarządzania funduszami inwestycyjnymi. Peakside Capital stanowi obecnie zespół 35 pracowników, którzy pracują razem z powodzeniem od wielu lat inwestując w różnorodne struktury, począwszy od bezpośrednich pojedynczych aktywów, przez portfele dłużne i prywatne inwestycje kapitałowe w spółki nieruchomościowe. Obecnie Peakside Capital zarządza inwestycjami w 8 krajach, o wartości aktywów brutto około 1,8 mld Euro.

 

www.peakside.com

 

ROS Retail Outlet Shopping z siedzibą w Wiedniu i podmiotami zależnymi w Rzymie i Paryżu, zajmuje się niezależnym doradztwem na rynku nieruchomości dla handlu detalicznego oraz zarządza centrami handlowymi, specjalizując się w outletach designerskich i innowacyjnych koncepcjach outletowych w Europie Środkowej. Założyciele, Thomas Reichenauer i Gerhard Graf, posiadają ponad 20-letnie doświadczenie na rynku outletów w Europie.

Portfolio ROS Retail Outlet Shopping obejmuje: Designer Outlet Soltau, City Outlet Geislingen, Brugnato 5Terre Outlet Village, Premier Outlet Budapest oraz nowe projekty, takie jak Designer Outlet Algarve, Designer Outlet Croatia, Designer Outlet Zaragoza, City Outlet Wuppertal, Home & Design Outlet Santhià, City Outlets Paris oraz Fashion Outlet Kraków.

www.ros-management.com

 

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Praca w informatyce – jak zdobyć...

​Chcesz się przekwalifikować i zacząć pracować w branży IT? To dobry wybór, ponieważ nadal wiele firm poszukuje nowych pracowników w tej dziedzinie. Jak zacząć wtedy, gdy lata młodości...

Pogoda w Krakowie