Romantyczne miejsce na zaręczyny w Krakowie

Udostępnij:

Zaręczyny to niezapomniane wydarzenie, dlatego należy je zorganizować w wyjątkowy sposób. Świetnym miejscem na tę okoliczność jest Kraków, który słynie z romantycznych atrakcji. Spacer wzdłuż Bulwarów Wiślanych, lot balonem, to jedne z wielu pomysłów. Jeśli zależy Ci na kameralnych zaręczynach koniecznie zapoznaj się z ofertą Piwnego Spa.

Romantyczne miejsca w Krakowie- gdzie się oświadczyć?

Południowa stolica Polski od dawna jest doskonałym miejscem dla zakochanych. Istnieje tu wiele wyjątkowych możliwości na niezapomniane zaręczyny. Jedną z nich jest romantyczna kolacja w klimatycznym centrum Starego Miasta. Jeśli lubicie wspólnie celebrować posiłki warto wziąć pod uwagę zaręczyny w krakowskiej restauracji. A może romantyczny rejs Wisłą? To cudowna okazja na zaręczyny przy pięknych widokach zabytków królewskiego miasta. Romantykom na pewno przypadnie do gustu pomysł zaręczyn na kładce Ojca Bernatka, która pokryta jest kłódkami zakochanych.

Jeśli natomiast zależy Ci na kameralnej i intymnej atmosferze, której może zabraknąć w restauracji czy na kładce, zaplanuj zaręczyny w Piwnym Spa.

Zaręczyny w Piwnym Spa- romantyczna kąpiel, płatki róż, prosecco…

Piwne Spa to bez wątpienia jedno z bardziej romantycznych miejsc na mapie Krakowie. Spa mieści się w centrum Krakowa, przy ulicy Floriańskiej 13. Pewnie zastanawiasz się jak można stworzyć romantyczną atmosferę w centrum Krakowa? Spa mieści się w zabytkowej kamienicy w piwnicy. Przekraczając próg Spa, wchodzisz w zupełnie inny świat- możesz rozkoszować się ciszą, relaksacyjną muzyką i przygaszonym światłem. Czy to nie są idealne warunki na zaręczyny?

Na tę wyjątkową okazję jaką są zaręczyny, Piwne Spa oferuje Romantyczną Kąpiel mleczną okraszaną płatkami róż. Pobyt w Piwnym Spa rozpoczniecie od rozgrzewającego seansu w saunie, a następnie udacie się do przygotowanej tylko dla Was łaźni gdzie będzie czekać kąpiel, butelka prosecco oraz ekskluzywne czekoladki. Tylko Wy, blask świec, zmrożone prosecco, dryfujące po tafli wody płatki róż. To niepowtarzalna okazja aby się oświadczyć swojej drugiej połówce.

Spersonizowane zaręczyny w Piwnym Spa w Krakowie

Piwne Spa służy pomocą w zorganizowaniu zaręczyn, które są przełomowym wydarzeniem w życiu, a ich organizacja niesie za sobą duży stres. Na Twoje życzenie podczas oświadczyn może być włączona Wasza ulubiona piosenka, która uczyni ten moment jeszcze bardziej wzruszającym. Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy bukiet czerwonych róż, który wraz z pierścionkiem będzie czekać na Was w łaźni lub jeśli wolisz, możesz sam podczas zabiegu pod pretekstem przejść na recepcję i zabrać pierścionek wraz bukietem. Jesteśmy otwarci na wiele propozycji, wystarczy Twój telefon do Piwnego Spa, a my się wszystkim zajmiemy i sprawimy, że ten dzień pozostanie w Waszej pamięci na lata.

Artykuł sponsorowany

0 Komentarze

Socialmedia

Warte uwagi

Nowoczesny biznes wybiera Kraków

Dzięki olbrzymieniu zainteresowaniu nowoczesnych firm z sektora usług biznesowych, od kilku lat w Krakowie przybywa nowych miejsc pracy. Pracodawcy zwracają uwagę na takie atuty miasta...

Pogoda w Krakowie